Titizim Temizlik Şirketi çeyrek asra dayalı temizlik hizmeti bilgi ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetler sunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik, ev temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, resmi kurum ve kuruluş temizliği, fabrika ve sağlık tesis temizliği gibi bir çok dalda hizmetler sunan Titizim Temizlik Firması, İzmir / Seferihisar bölgeleri başta olmak üzere yurt genelinde hizmetlerini sürdürmektedir.

TİTİZİM TEMİZLİK HİZMETLERİ

Titizim Temizlik Firmamız, İzmir / Seferihisar başta olmak üzere yurt genelinde resmi ve yarı resmi kurum ve kuruluşlara kurumsal temizlik hizmetleri vermektedir. Yetişmiş uzman kadrosu ile tam zamanlı mesai anlayışında kurumların her türlü temizlik sorununa çözüm üreten Titizim Temizlik Şirketi güçlü referansları ile, onların asli işine destek olan hızlı temizlik çözümleriyle başarılarına katkı sağlamaktadır. Referanslarımız ve hizmet ağımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

Titizim Temizlik Şirketi olarak; çeyrek asırlık edindiğimiz tecrübe ve birikimler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak tüm müşterilerimize öncelik tanımaktayız.

Hizmet tekliflerimizi hazırlarken, firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyor ve programlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Temizlik Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz:

Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern ve çağdaş araç gereçlerin kullanılması öneminin bilincindeyiz.

Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.

Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedefimiz, çalışanlarınızın mutluluğu ve başarısına katkı sağlamaktır.

error: